Chicharrita Villa
| Wifi Wi-Fi | Ingyenes parkolás Ingyenes parkoló | Légkondicionálás |
| Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A 2 hálószobás Chicharrita Villa Sierra de la Ventana akár 6 vendég befogadására alkalmas, kényelmes elhelyezkedést nyújt, emellett 1 km-re található az olyan vallási helyektől, mint a Capilla de Lourdes.
Az Estancia Mahuida Co csupán 1,1 km-re, a Capilla Nuestra Senora De Lourdes pedig 19 percnyi sétára van a szálláshelytől.
A Sierra de la Ventana városi szállás magába foglal egy fürdőszobát bidével és zuhanyzóval. Törölközők is biztosított az ön kényelméért.
A Chicharrita Villa biztosít teljesen felszerelt konyhát hűtővel és sütővel, hogy lehetősége legyen a főzésre. A vendégek vacsorázhatnak a Helados Grego's vendégszeretetét élvezve, amely hozzávetőlegesen 1 km-re található a Sierra de la Ventana városi nyaralótól.
- Helyi látnivalók
- Museo del Mate900 m
- Capilla Nuestra Senora De Lourdes1,3 km
- Radio Tren850 m
- Balneario El Dique950 m
- Estancia Mahuida Co700 m
- Balneario la Hoya450 m
- Estacion Ferroviaria Sauce Grande700 m
- Sendero Claro Oscuro1,1 km
- Club Atletico Ventana900 m
- Capilla de Lourdes950 m
- Repülőterek
- Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel107 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Ingyenes parkoló
- VIP be-/kijelentkezés
- Háziállat engedélyezett
- Allergiamentes szobák
- Kandalló
- Kulcs belépés
Étkezés és italfogyasztás
- Piknik terület/Kempingasztalok
Tevékenységek és relaxáció
- Kert
Szolgáltatások
- Idegenvezetés/Jegyiroda
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Ülősarok
- Belső udvar
- Terasz
- Étkezőasztal
- LCD TV
- Parketta
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Chicharrita Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Chicharrita Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
Mekkora a Chicharrita Villa befogadóképessége?
A Chicharrita Villa akár 6 fő befogadására is alkalmas. - ❓
A Chicharrita Villa kínál konyhai felszereltséget?
Ez a Chicharrita Villa hűtővel és sütővel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a Chicharrita Villa területén tartózkodunk?
Sierra de la Ventana nevezetességei közé tartozik a Balneario "Los Angelitos" és az Estancia Mahuida Co, amelyek 2 km-re, illetve 1 km-re találhatók a Chicharrita Villa területétől. Ezenkívül a Capilla Nuestra Senora De Lourdes (1,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.